Для експлуатації РРО у фіскальному режимі його необхідно зареєструвати в ДФС. На даний момент процедура реєстрації максимально спрощена та не вимагатиме від Вас значних зусиль. Все що знадобиться – комп’ютер з доступом в Internet та ключ ЕЦП.

При поданні документів для реєстрації РРО необхідно враховувати наступне:

  • Модель РРО повинна бути включена в Державний реєстр РРО;
  • Строк служби РРО – 7 років з моменту первинного вводу в експлуатацію, але не більше 9 років з дати виготовлення.

Ми радимо проводити реєстрацію РРО через «Електронний кабінет платника» https://cabinet.tax.gov.ua/

Для реєстрації РРО необхідно виконати наступні дії:

  • Заключити договір з Центром сервісного обслуговування, відповідне повідомлення потім подається ЦСО до ДФС;
  • За необхідністю оновити через «Електронний кабінет платника» форму №20-ОПП(Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність);
  • Подати через «Електронний кабінет платника» форму №1-РРО(Заява про реєстрацію реєстратора розрахункових операцій).

Увага:

• Після отримання Свідоцтва про реєстрацію РРО (шляхом, обраним при поданні заяви №1-РРО) уважно перевіряйте всі реєстраційні дані (назва організації, адреса, код ЄДРПОУ, заводський номер РРО, господарську одиницю)!!!
• Навчатися роботі з касовим апаратом, тестувати фіскальний реєстратор на сумісність з програмним забезпеченням та виконувати інші маніпуляції, пов’язані з пробиттям чеків, можна виконувати лише на НЕФІСКАЛЬНОМУ РРО!

Для зняття РРО з обліку в ДФС слід звернутися до центру сервісного обслуговування, надати РРО для зняття засобів контролю. Після подання ЦСО в ДФС довідки про розпломбування, подати через «Електронний кабінет платника» форму №4-РРО(Заява про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій) та отримати(шляхом, обраним при поданні заяви) Довідку про скасування реєстрації РРО.